fbpx

1. PŘEDMĚT SOUTĚŽE

Model Young Package je soutěž zaměřená na výrobky z papíru, do soutěže jsou přijímány prototypy obalů z vlnité a hladké lepenky a jiných papírových materiálů.
Cílem soutěže je vybrat vítězné návrhy (díla), které nejlépe splní zadání.
U obzvláště povedených návrhů vyhlašovatel může oslovit autora pro dopracování a realizaci návrhu ve výrobě.

2. TÉMA

Tématem soutěže pro rok 2019 je Zážitek z rozbalování. Zabalte jakýkoliv svůj oblíbený produkt tak, aby jeho rozbalování chtěl každý sdílet na Instagramu!

Všichni milujeme rozbalování dárků a unboxing videa jsou v posledních letech na Youtube obrovským hitem. Tomu správnému zážitku z rozbalování ale předchází promyšlený obalový design. Každý balíček musí projít dlouhou cestou od výrobce, přes e-shop a doručovací službu až do rukou zákazníka. V průběhu celé této cesty musí obal skvěle chránit svůj produkt, než přijde velké finále – rozbalování. Na naše balíčky se těšíme, jsme plni očekávání. Právě chvíle rozbalování je pro designéry tou nejlákavější výzvou. Jak zákazníka ještě víc potěšit, překvapit, přinést něco navíc? Jak ozvláštnit tu krátkou chvíli, kdy musí obal zároveň perfektně fungovat i zapůsobit?

Letos se těšíme na vaši verzi takového funkčního obalu. Předveďte nám vaši vizi úžasného Zážitku z rozbalování, která bude tak skvělá, že si ji prostě každý bude chtít nasdílet!