Výstava Model Young Package 2020 v Praze

Model Young Package je mezinárodní soutěž v obalovém designu, kterou založil v roce 1995 jeden z největších evropských výrobců obalů – společnost Model Obaly. Dnes je to největší soutěž svého druhu na světě. Soutěžící do ní přihlašují funkční prototypy svých návrhů v měřítku 1:1.

 

Jubilejní 25. ročník soutěže obalového designu provázelo netušeně aktuální téma Personal Care. Kreativně a odpovědně mohli soutěžící zabalit například kosmetiku, výživové doplňky, zdravotnické pomůcky, léky nebo hygienické potřeby.  

 

Přestože globální pandemie soutěžícím značně ztěžovala podmínky pro výrobu prototypů a limitovala možnosti odeslání soutěžních prací, sešlo se letos v soutěži na dvě stovky prototypů z desítek zemí světa. Odborná porota v čele se svým dlouholetým předsedou, Janem Činčerou (Studio Činčera), vybrala 32 nejlepších prací.

 

Na výstavě ředstavujeme autory, kteří přinesli nápaditá řešení, překvapili zajímavou konstrukcí obalu, představili vtipnou grafiku, která pomůže obalu z marketingového hlediska, nebo reagovali na aktuální potřeby.

 

Adresa: Galerie Czechdesign, Vojtěšská 3, Praha 1

Datum: 24.9. – 16.10. 2020 (Update: z důvodu nařízení vlády jsme výstavu nuceni ukončit již před 12.10.)

Příští destinace: Opava, Karlovy Vary


Model Young Package Exhibition 2020
0
Porota Model Young Package 2020

Porota Model Young Package 2020

Jubilejní 25. ročník soutěže obalového designu provázelo netušeně aktuální téma Personal Care. Kreativně a odpovědně mohli soutěžící …

TOP 50 finalisté

TOP 50 finalisté

V letošním roce porota vybírala z rekordního počtu přihlášených prací a proto se rozhodla rozšířit obvyklý počet …

Aktuální informace k soutěži

Aktuální informace k soutěži

Do letošního ročníku soutěže Model Young Package se přihlásila spousta skvělých prací! Designéři z 61 zemí zaregistrovali …